Mladí hasiči

Drahotěšice

Naši mladí hasiči se vzdělávají v požárním odvětví, prevenci a vše formou požární hry Plamen, jejichž jednotlivých kol se v průběhu roku zúčastní. Veškerá činnost a vědomosti, které děti získávají jsou zužitkovány v požárním sportu, ale zůstanou jim i do běžného života, kde se jim v budoucnu můžou také hodit.

O jara do podzimu se připravujeme venku na soutěže probíhající po celém Českobudějovickém okrese. Zimní období trávíme ve společenském centru, kde se formou her učíme nejen návyky požární bezpečnosti, ale taky různé dovednosti pro poznávání a pobyt v přírodě a její ochranu.

 

Nejčastější otázky:

Jak často jsou tréninky?

Tréninky jsou jednou týdně vždy v pátek od 16:30 do 18:30. Tréninky probíhají za příznivého počasí venku, přes zimu a za špatného počasí jsme v klubovně.

Kdy a kde se můžu přihlásit?

Doporučujeme, aby jste se zkontaktovali s hlavním vedoucím a domluvili si návštěvu tréninku, aby jste viděli co děláme a děti si trénink můžou i vyzkoušet. Přijdete na pár tréninků na zkoušku a uvidíte, zda to dítě baví a jestli vše zvládá a pak se na závazném přihlášení domluvíte s vedoucím.

Kolik to bude stát?

Za dítě se platí symbolických 200Kč za rok. Poplatek obsahuje i pojištění dítěte v případě úrazu

Od kolika let můžu dítě přihlásit?

Orientační věková hranice je 5 – 16 let