Mladí hasiči

Drahotěšice

           
5.11.2023   Trocnov ZHVB - krajské kolo Pohar2 3. místo
14.10.2023   Trocnov Závod hasičské všestrannosti a brannosti - okres Pohar2 2. místo starší, 4. místo mladší, 12.místo starší II.
7.10.2023   Hosín Plamen - štafety Pohar2 1. místo starší, 5. místo mladší
23.9.2023   Brno Mistrovství ČR v běhu na 60m překážek   32. místo Maruška, 27. místo Zuzka
17.9.2023   Borovany Borovanská stovka Pohar2 1. místo Zuzka, 15. místo Verča, 15. místo Ondra
16.9.2023     Celkové umístění ČB Dvojboj 2023 Pohar2 1. místo mladší, 1. místo starší
16.9.2023   Ohrazeníčko ČB Dvojboj Pohar2 2. místo mladší, 3. místo starší, 11. místo mladší II.
10.9.2023   Kaplice Krumlovská stovka Pohar2 1. místo Zuzka
9.9.2023   Olešník ČB Dvojboj Pohar2 1. místo mladší, 1. místo starší
26.8.2023   Srubec ČB Dvojboj Pohar2 1. místo mladší, 1. místo starší, 9. místo mladší II.
5.8.2023   Paseky Pasecká šedesátka Pohar2 3. místo Zuzka, 6. místo Maruška - postup na MČR, a další
30.7.2023   Lišov Bzučánské stovkování   14. a 15. místo Jirka a Ondra
16.7.2023   Lišov Lišovské stovky Pohar2 1. místo Zuzka,  a další
3.7.2023   Domažlice MČR dorostu Pohar2 3.místo Zuzka v kategorii mladších dorek
25.6.2023   Zliv ČB Dvojboj  Pohar2 1. místo mladší, 4. místo starší
24.6.2023   Nové Homole ČB Dvojboj Pohar2 2.místo mladší, 2. místo starší
18.6.2023   Prachatice Dorost - krajské kolo Pohar2 1. místo mladší dorky - postup na MČR
11.6.2023   Lomnice n. L. Dorost - okresní kolo Pohar2 1. místo mladší dorky, 2. místo střední dorky
3.6.2023   Ledenice Plamen - okresní kolo Pohar2 2. místo mladší, 4. místo starší
21.5.20223   Strážkovice ČB Dvojboj Pohar2 1. místo mladší, 3. místo starší
20.5.2023   Ledenice ČB Dvojboj   12. místo starší
8.5.2023   Ledenice Ledenické stovky  Pohar2 1. místo mladší dorky
8.5.2023   Ledenice Ledenické šedesátky  Pohar2 3. místo starší dívky - postup na MČR, a další
7.5.2023   Borovany 60-tky, Memorál Václava Hanzala   8. místo mladší dívky a další
6.5.2023   Dříteň Plamen - obvodové kolo Pohar2 1. místo mladší, 1. místo starší
13.11.2022   Zaliny Závod požárnické všestranosti - okresní kolo Pohar2 6. místo mladší, 1. místo starší
8.10.2022   Dříteň Závod požárnické všestranosti Pohar2 1. místo mladší, 1. místo starší
8.10.2022   Dřítěň Plamen - štafety Pohar2 1.místo mladší, 2. místo starší
24.9.2022   Neplachov Požární útok Pohar2 2.místo mladší, 1. místo starší
10.9.2022   Olešník ČB Dvojboj   5. místo mladší, 8. místo starší
3.9.2022   Dolní Bukovsko ČB Dvojboj Pohar2 1. místo mladší, 3. místo starší
27.8.2022   Srubec ČB Dvojboj   9. místo starší
16.7.2022   Lišov ČB Dvojboj Pohar2 3. místo starší
25.6.2022   Nové Homole ČB Dvojboj  Pohar2 1. místo mladší, 2. místo starší
11.6.2022   Hosín Požární útok - O pohár starosty Pohar2 1. místo starší
31.5.2022   Zliv Plamen - okresní kolo Pohar2 3. místo mladší, 6. místo starší
15.5.2022   Jankov Plamen Pohar2 2. místo mladší, 2. místo starší
8.5.2022   Borovany Běh na 60m s překážkami Pohar2 1. místo Jan Bužek
9.10.2021   Jankov Plamen, štafety Pohar2 1. místo mladší, 2. místo starší
25.9.2021   Neplachov Požární útok  Pohar2 2. místo mladší, 3. místo starší
4.9.2021   Dolní Bukovsko Bukovský trojboj   5. místo mladší, 7. místo starší
26.6.2021   Nové Homole Homolský dvojboj Pohar2 1. místo mladší, 7. místo starší
29.5.2021   Ledenice Plamen, okresní kolo   5. místo mladší, 9. místo starší
3.10.2020   Chrášťany Hra Plamen, štafety Pohar2 2. místo mladší, 2. místo starší
12.9.2020   Olešník Olešnický dvojboj Pohar2 3. místo mladší, 7. místo starší
5.9.2020   Dolní Bukovsko Bukovský trojboj Pohar2 3. místo mladší, 13. místo starší
19.10.2019   Jaronice Hra Plamen, štafety Pohar2 3. místo mladší, 10. místo starší
28.9.2019   Neplachov Požární útok  Pohar2
2. a 5. místo
31.8.2019   Dolní Bukovsko ČB Dvojboj   4. místo
20.7.2019   Lišov ČB Dvojboj   7. místo
30.6.2019   Srubec ČB Dvojboj   7. místo
23.6.2019   Hosín Požární útok  Pohar2
1. a 3. místo
26.5.2019   Týn nad Vltavou ČB Dvojboj   6. místo celkově / 3. místo v požárním útoku
4.5.2019   Chrášťany Hra Plamen, požární útok a závod požárnické všestranosti   Pohar2
3. místo - celkové umístění za celý soutěžní rok 2018/19
Účast na soutěžích                                                                                                                          
6.10.2018   Chrášťany Hra Plamen, štafety   4. místo
29.9.2018   Neplachov  Požární útok   5. místo
1.9.2018   Dolní Bukovsko ČB Dvojboj   15. místo
14.7.2018      Nové Homole ČB Dvojboj   12. místo
10.6.2018   Hosín Požární útok   6. a 8. místo
5.5.2018   Strážkovice Hra Plamen, požární útok a závod požárnické všestranosti   Pohar2 3. místo / Celkové hodnocení včetně podzimního kola 8. místo
7.10.2017   Strážkovice  Hra Plamen, štafety   9. místo
23.9.2017   Neplachov  Požární útok   9. a 12. místo
2.9.2017   Dolní Bukovsko ČB Dvojboj   17. místo
18.6.2017   Hosín Soutěž v požárním útoku   6. a 7. místo