Mladí hasiči

Drahotěšice

Krajská soutěž dorostu v Krumlově

V neděli bojovaly Veru se Zuzkou v družstvu dorostenek z Lišova o nominaci na Mistrovství České republiky v požárním sportu. Do Krumlova se sjela vítězná družstva dorostenců a dorostenek z okresních kol.
Holky začaly během na 100m s překážkami. Veru si zde pořídila nový osobní rekord, když trať zvládla překonat za 19:13s a celkově se v této disciplíně umístila na krásném 3. místě. Součtem 5-ti nejrychlejších časů dosáhlo jejich družstvo času 95:16s a obsadilo tím bezpečně první místo v této disciplíně. Ve štafetě 4 x 100m běžela Veru úsek s kladinou a stuhami a předávala Zuzce, která přenášela hasicí přístroj. Družstvo zaběhlo celou trať za 68:03s a obsadilo tak opět první pozici. V požárním útoku, kde Zuzka běžela pravý proud a Veru obsluhovala stroj, holky časem 29:82s obsadily druhé místo. Celkově se součtem čtyř bodů umístily na prvním místě a postupují na MČR za Jihočeský kraj. Spolu s nimi postupuje družstvo dorostenců z Borovan.